Doprava a platba

Informace o platbě a doručení

V této sekci najdete veškeré důležité informace týkající se platby a doručení vaší objednávky. Chceme, abyste měli přehled o všech možnostech, které vám umožní pohodlně zaplatit za svůj nákup a zajistit bezproblémové doručení.


ZPŮSOBY PLATBY 💳

BANKOVNÍM PŘEVODEM / 0 Kč / €0

Vaši objednávku můžete zaplatit jednoduše bankovním převodem. Jakmile dokončíte objednávku, do několika minut obdržíte na svůj e-mail podrobnosti pro provedení platby. Prosíme, abyste platbu uskutečnili co nejdříve, ale nejpozději do 2 pracovních dnů od obdržení platebních informací.

V případě nezaplacení do 5 pracovních dnů bude vaše objednávka zrušena.


DOBÍRKOU / 15 Kč /  €3

Další možností platby je dobírka. Tento pohodlný způsob platby vám umožňuje zaplatit až při fyzickém převzetí vaší zásilky.

V případě, že 2x nepřebereš svůj balíček a ten se vrátí zpět k nám, už nebudeš mít možnost vybrat si tento způsob úhrady. Objednávku ti automaticky změníme na bankovní převod, aby nedošlo k dalším vratkám. Přeci jen doprava není zadarmo.

GoPay (Online platba) / 0 Kč / €0

Užijte si pohodlí online platby s GoPay. S tímto bezpečným způsobem platby můžete snadno a rychle uhradit svou objednávku. Bezplatně a bez zbytečných poplatků. GoPay je ideální volbou pro pohodlné a bezstarostné platby.

Stačí vybrat možnost GoPay při dokončení objednávky a budete přesměrováni na bezpečné platební rozhraní GoPay.


MOŽNOSTI DODÁNÍ 📦

ČESKÁ REPUBLIKA 🇨🇿

  • Zásilkovna - Dodání na pobočku Zásilkovny / 85 Kč
  • Zásilkovna - Doručení na adresu / 115 Kč
  • PPL - Doručení na adresu / 90 Kč

SLOVENSKÁ REPUBLIKA 🇸🇰

  • Zásilkovna - Dodání na pobočku Packety / €4
  • Zásilkovna - Doručení na adresu / €8
  • PPL - Doručení na adresu / €5.50

MAĎARSKO 🇭🇺

  • PPL - Doručení na adresu / €10

 

Je možné osobní předání? 🤝

Ano, v případě, že bys měl zájem o osobní předání a jedna se o zboží, které spadá do kategorie “Odeslání do 24h” je tato možnost dostupná. Pro osobní předání nás prosím kontaktuj a domluvíme nejlepší možné řešení. Osobní předání lze uskutečnit v Praze a Bratislavě. 

Za jak dlouho mi přijde objednávka? 🕑

U velikosti, které mají označení “Odeslání do 24h” se veškeré objednávky předávají dopravci nejpozději následující den od objednání. Doba doručení záleží na tebou zvoleném dopravci. Většinou je doba doručení 1-3 dny pro Česko 🇨🇿 a 2-5 dnů pro Slovensko 🇸🇰.  

Prodáváte pravé zboží? ✅

Ano, u SneakySneakers najdeš jen autentické zboží, které před každým nákupem a prodejem pečlivě kontrolujeme, aby se předešlo prodeji padělaného zboží. 

V případě, že se ti na tvém páru něco nezdá není problém ověřit zboží i za pomoci aplikací, které se ověření bot zabývají. 

 

Pokud si přejete odeslat zásilku do jiné země, kontaktujte nás na - info@sneakysneakers.cz, určitě se domluvíme.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz